Skip to main content Skip to primary navigation

Laborant Chemiczny

Poland - Nowa Ruda
Automotive Catalysts
Laboratory

Posted on 20-03-2024

Umicore
Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Wszyscy mamy prawo oddychać czystym powietrzem. Dlatego w Umicore chcemy umacniać naszą pozycję światowego lidera w produkcji katalizatorów ograniczających emisję spalin. Nasze technologie są stosowane w branży motoryzacyjnej oraz poza nią. Nasze produkty zapobiegły uwolnieniu do atmosfery miliardów ton szkodliwych gazów i cząstek stałych. Jednak jeśli chcemy dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej ekologiczne silniki i dodatkowo redukować emisje przemysłowe, nie możemy stać w miejscu. Musimy szukać innowacyjnych sposobów działania, odkrywać nowe rozwiązania i rozwijać nieszablonowe pomysły. I tu potrzebujemy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków:
•    Wykonywanie badań;
•    Przygotowywanie próbek;
•    Ocena jakości produktu (łącznie z systemowym raportowaniem wyników niezgodnych);
•    Obsługa urządzeń laboratoryjnych (ICP, XRF wraz z przygotowaniem próbki do analizy, obróbka termiczna i inne);
•    Dbanie o stanowisko pracy (przestrzeganie zasad  5S);
•    Czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych;

Nasze oczekiwania:
•    wykształcenie min. średnie (mile widziane z zakresu nauk ścisłych, technicznych);
•    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
•    obsługa komputera w zakresie MS Office, znajomość SAP, LIMS – mile widziane;
   gotowość do pracy w systemie zmianowym 12h;
•    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
•    dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność.

Co oferujemy
Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?