RBM Poland - Koordynator ds. jakości i BHP 1

Poland, Nysa
Rechargeable Battery Materials
Production

Posted on 20-01-2023

Umicore

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Ciągle się rozwijamy. Materiały Umicore stosowane w bateriach dają ludziom poczucie autonomii i umożliwiają łączność. Jesteśmy pionierem w dziedzinie produkcji materiałów, które zwiększają zasięg i wydajność pojazdów elektrycznych. Nasze materiały zapewniają też dłuższą żywotność bateriom używanym w przenośnych urządzeniach elektronicznych. Chcąc umożliwić naszym klientom produkcję jeszcze bardziej wydajnych baterii, nie możemy stać w miejscu. Ciągle musimy odnajdywać nowe sposoby funkcjonowania, odkrywać nowe rozwiązania i pracować nad nowymi pomysłami. To wszystko czeka na Ciebie w Umicore.

Zakres obowiązków

Jako Koordynator ds. Jakości i BHP będziesz odpowiedzialny za :

  • Koordynowanie codziennych działań związanych z  Jakością i BHP na obszarze produkcji, poprzez monitorowanie odpowiednich KPI i procedur,
  • Odpowiedzialność za całość dokumentacji w obszarze QEHS (Quality, Environment Health and Safety),
  • Promocję odpowiednich zachowań wśród Pracowników poprzez szkolenia i inne działania rozwojowe,
  • Odpowiedzialny wspólnie z Managerami za odpowiednie zarządzanie zmianą w QEHS,
  • Wspieranie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wykonywanie odpowiednich działań w celu analizy i rozwiązywania potencjalnych problemów w obszarze QEHS,
  • Analizę wskaźników KPI wraz z dostarczaniem niezbędnych danych,

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w obszarze Jakości bądź BHP
  • Doświadczenie praktyczne w obszarze Jakości bądź BHP ( w zależności od kandydata, który zostanie wybrany zaprojektujemy odpowiednie działania rozwojowe),
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze systemów jakościowych oraz audytów (ISO 9001/14001, IATF 16949),
  • Motywacja do szybkiej nauki organizacji oraz procedur w obszarze QEHS,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze szkoleń Pracowników lub predyspozycje w tym zakresie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem metod jakościowych,

Co oferujemy

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Jeśli nasze materiały do baterii mogą poprawić zasięg samochodów elektrycznych, WYOBRAŹ SOBIE, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?