Inżynier Automatyk

Poland, Nowa Ruda
Automotive Catalysts
Engineering

Umicore

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Wszyscy mamy prawo oddychać czystym powietrzem. Dlatego w Umicore chcemy umacniać naszą pozycję światowego lidera w produkcji katalizatorów ograniczających emisję spalin. Nasze technologie są stosowane w branży motoryzacyjnej oraz poza nią. To właśnie dzięki tym technologiom, zarówno przemysł energetyczny, jak i przetwórczy może sprostać globalnym wymogom dotyczącym ochrony środowiska. Nasze produkty zapobiegły uwolnieniu do atmosfery miliardów ton szkodliwych gazów i cząstek stałych. Jednak jeśli chcemy dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej ekologiczne silniki i dodatkowo redukować emisje przemysłowe, nie możemy stać w miejscu. Musimy szukać innowacyjnych sposobów działania, odkrywać nowe rozwiązania i rozwijać nieszablonowe pomysły. I tu potrzebujemy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków
  • zapewnienie niezbędnego wsparcia w zakresie utrzymania sprzętu produkcyjnego;
  • zapewnienie właściwej instalacji, oddania do użytku i dostępności sprzętu;
  • bieżąca współpraca z centralnym działem technologicznym AC;
  • zapewnienie właściwego utrzymania systemów automatyzacji.

Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe (automatyka/elektryka/ mechanika i powiązane specjalności);
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze automatyki;
  • Wymagana jest wiedza z zakresu: oprzyrządowania, instalacji elektrycznych, pneumatyki, robotyki, baz danych i programowania;
  • Znajomość obsługi i programowania robotów przemysłowych firmy KUKA;
  • Znajomość metod pomiaru oraz procedur kalibracji sprzętu w przemyśle chemicznym (jako atut);
  • Doskonała obsługa komputera (Word, Excel);
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
Co oferujemy

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Dodatkowe informacje

Umicore Autocat Poland Sp. z o.o.

ul. Słupiecka 31

57-402 Nowa Ruda

Jeśli moje kompetencje mogą pomóc w ograniczeniu emisji spalin, WYOBRAŹ SOBIE, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?

[additional information such as site location, benefits, contact person]

NOTE: this field must me removed if not used